ВИБІР ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ
Призначення
Вид
Площа обігріву
Загальна потужність
Виробник
Країна походження
Підібрати скинути все »
Знайдено товарів: 0
Показати Скинути
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦИЯ?

Замовте зворотній дзвінок і наш співробітник допоможе з вибрати теплу підлогу для вашої оселі. А також безкоштовно розрахує кількість підігріву потрібну на Вашу площу.

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Терморегулятор Wi-Fi програмований Terneo SX білий для теплої підлоги

Терморегулятор Wi-Fi програмований Terneo SX білий для теплої підлоги Терморегулятор Wi-Fi програмований Terneo SX білий для теплої підлогиТерморегулятор Wi-Fi програмований Terneo SX білий для теплої підлогиТерморегулятор Wi-Fi програмований Terneo SX білий для теплої підлогиТерморегулятор Wi-Fi програмований Terneo SX білий для теплої підлоги

Управляє теплою підлогою зі смартфона!!!

 • Бренд: Terneo
 • Артикул: SX-white
 • Максимальне навантаження - 16 А / 3520 ВА
 • Тип - бездротовий програмований (кнопковий)
 • Найменування - Terneo SX білий
 • Cпосіб монтажу - внутрішній (в підрозетник)
 • Датчик підлоги - так, 3 м
 • Датчик повітря - немає
 • Діапазон регулювання - +5 - +45 °С
 • Ступінь захисту - IP20
 • Країна виробник - Україна
 • Гарантія - 3 роки
 • Доставка - БЕЗКОШТОВНО!
 • ВІДПРАВКА ПО УКРАЇНІ в ДЕНЬ ЗАМОВЛЕННЯ!
1804 грн.
Ціна: 1718 грн.
КУПИТИ

Wi-Fi терморегулятор Terneo SX – сучасний спосіб управління теплою підлогою

Інноваційні технології для управління основним або додатковим електрообігрівом будинку з будь-якої точки світу це не майбутнє, а реальність. Пропонуємо вам купити бездротовий терморегулятор Terneo SX, щоб користуватися можливістю віддалено коригувати роботу системи «тепла підлога» прямо зі свого смартфона або планшета, незалежно від того, де ви знаходитесь. Цей пристрій здивує вас не тільки своїм функціоналом, але і дизайном, так як він характеризується стилем, простотою і лаконічністю, що здатні вписатися в будь-який навіть самий сучасний інтер'єр.

Плюси бездротового термостата

Вибираючи сенсорний програмований Wi-Fi терморегулятор, ви зможете створити ідеальний мікроклімат у своєму будинку, при цьому досягти значної економії електроенергії за рахунок того, що підігрів підлоги буде включений не завжди, а тільки тоді, коли його температура буде опускатися нижче заданої. Програмувати Terneo SX ви без проблем зможете через телефон або планшет, якщо вони працюють на ОС Android або iOS. Для цього вам необхідно завантажити додаток і мати активне підключення до інтернету, щоб налаштувати температурні графіки для різних часових періодів, яких протягом дня може бути до 16-ти.

Термостат може підтримувати нагрівання теплих підлог від +5 до +45 °С. Його робота залежить від показників виносного датчика температури підлоги, який йде в комплекті. У нього є три режими:

 1. Ручний, коли в роботу системи можна втручатися в будь-який час.
 2. Розклад, коли все працює за заздалегідь створеною програмою на тиждень з урахуванням будніх днів і вихідних, а також індивідуальних налаштувань для них.
 3. Від'їзд, коли в приміщенні підтримується мінімальна температура для економії електрики під час вашого від'їзду у відрядження чи відпустку. Вкажіть дату свого повернення і тижневий програматор почне роботу в колишньому режимі за розкладом.

Купити програмований Wi-Fi терморегулятор Terneo SX для підключення до нагрівальних кабелів, матів і інфрачервоній плівці ви можете у нас на сайті. Пропонуємо вигідні ціни, гарантію 3 роки і безкоштовну доставку по Україні.

Особливості WI-FI сенсорного програмованого терморегулятора Terneo SX білий:

 • Terneo SX білий працює в двох режимах: ручний і автоматичний. У ручному ви можете в будь-який момент змінити температуру, а автоматичному термостат працює за збереженою програмою. Екран монохромний. Основні функції: захист від дітей, анти-замерзання, "відпустка". У момент нагріву на екрані відображається символ нагріву (червоний світлодіод). Монтується в стандартну підрозетну коробку. У комплекті поставляється виносний датчик температури підлоги, довжиною 3 м. Можливо укомплектувати рамкою Schneider серії Unica, це збільшить вартість на 35 грн.