ІНФОРМАЦІЯ
Інструкція до терморегуляторів In-Therm PWT002 (NEW) / PT002 (NEW)- модельний ряд 2022 року
инструкция терморегулятора In-Therm PWT-002

Дана інструкція призначена для терморегуляторів In-Therm PWT002 (wi-fi) та In-Therm PT002 (NO wi-fi) модельного ряду 2022 року. У даній ревізії терморегуляторів є незначні зміни в налаштуваннях.

Тепла підлога під вініл: особливості монтажу
теплі підлоги під вініловий ламінат

Не знаєте як правильно зробити електропідігрів підлоги під кварц вінілові підлоги? Тоді Ви потрапили за адресою, ми допоможемо!

Тепла підлога під ламінат: вибір оптимального варіанту електрообігріву
Теплый пол под ламинат

Виникло питання яку Теплу підлогу вибрати під ламінат? Фахівці компанії "NewPol" допоможуть у виборі теплої підлоги під ламінат

Всі статті (14)

ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

Термін для повернення товару

Компанія NewPol розширила для Вас термін обміну або повернення товару, і тепер він становить 30 днів (на відміну від інших магазинів, де цей строк, згідно із законодавством, закінчується протягом 14 днів).

Для можливості здійснення повернення або обміну товару повинен бути в наявності касовий чек (видаткова накладна) про придбання товару та гарантійний талон.


Повернення товару належної якості

До товарів належної якості (не були у використанні) підлягають поверненню відносяться: нагрівальний кабель, нагрівальні мати, терморегулятори (датчики), ламінат (цілі упаковки), інфрачервоні обогеватели, інфрачервона плівка (рулон).

До товарів належної якості (не були у використанні) не підлягають поверненню відносяться: відрізний резистивний нагрівальний кабель, саморегулюючий нагрівальний кабель на відріз, інфрачервона плівка на відріз.

Термін повернення та обміну товарів належної якості 30 днів з дня покупки.


Повернення товару неналежної якості

Товари неналежної якості повертаються або обмінюються згідно » гарантійних умов


Адреса для повернення товару

Ви можете повернути описаний вище товар у нас в офісах в місті Харків та Київ, де відразу буде здійснено обмін товару або повернення коштів.

Адреси за якими можна здійснити повернення: м. Харків, пр.Московський 247; м. Київ, вул. Радищева 12/16. Транспортні витрати товару, що повертається або обмінюється покриває сам клієнт.


Повернення товару для іногородніх покупців

Якщо ви з іншого міста, то необхідно буде звернутися до менеджера, і він надасть реквізити куди необхідно відправити повертається або обмінюваний товар перевізником вантажів Нова Пошта. Повернення коштів товарів Новою Поштою проводиться на банківську карту або розрахунковий рахунок (якщо оплата була на нього) клієнта протягом трьох банківських днів.